İZMİR
www.ozeldersnoktasi.com
ANTALYA
BURSA
ANKARA
ONLİNE DERSLERİMİZ İLE TÜM TÜRKİYE'DEYİZ
İSTANBUL
ERZURUM
TOKAT
ELAZIĞ
Merhabalar,
Ben Afranur MODOĞLU Atatürk Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 5 senedir prestijli kolejlerde Türkçe Öğretmenliği yapmaktayım va yaklaşık 8 senedir özel ders vermekteyim. Şu an İstanbul Maltepe'de özel bir okulda Türkçe öğretmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesinde Eğitsel Tasarım ve Değerlendirme bölümünde yüksek lisansa devam ediyorum.
türkce,turkce,türkçe,ozel,ders,özel,lgs,ariyorum,meb,sinav,maltepe,öğretmen,kolej,kartal,edebiyat,ortaokul,
türkce,turkce,türkçe,ozel,ders,özel,lgs,ariyorum,meb,sinav,maltepe,öğretmen,kolej,kartal,edebiyat,ortaokul,
Ders vereceğim öğrenciye ismi önde gelen kolejlerin kurumsal denemelerini de uygulayarak bunlardan da faydalanmalarını sağlayacağım.Buna ek olarak öğrencimize her hafta bir kitap getirecek ve ertesi hafta on dakika okuduğu kitabı anlatmasını isteyeceğim.Böylece anlama anlatma yeteneği gelişen öğrenci paragraf sorularında zorlanmadan ilerleyebilecek
Bunun dışında Sınav Kaygısı,Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite ,Nefes Terapisi,işaret Dili, Etkili konuşma ve Beden Dili Kullanımı ,Diksiyon Kursu gibi sertifikasyon programlara katılarak bahsi geçen programlarda eğitim ve sertifika almış bulunuyorum özellikle Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite,Sınav Kaygısı eğitimleri sınava hazırlık sürecinde öğrencilerimle kurduğum iletişimi pozitif yönde etkilemektedir.Kişiye özel öğrenme tarzları uygulayarak ve her seviyeye uygun ders anlatımım sayesinde öğrencilerimle  birlikte girdiğimiz bu yorucu sınav ve eğitim maratonlarını hedeflediğimiz yerlere ulaşmakla sonuçlandırıyoruz..
Hakkımızda
 
www.ozeldersnoktasi.com İstanbul'un anadolu yakasındaki farklı kolejlerde  çalışmakta olan öğretmenlerin açmış olduğu bir internet sitesidir.
Sosyal Medya
 
 
TELEFON :
905077697169
E-POSTA :
abdullahdogan3434@gmal.com
ADRES :
Maltepe/ İstanbul